"BABÍ LÉTO M. TŘEBOVÁ" - 15.9.2018          
     
1. Michal Vejda Rybník PRESTIGE CYCLING TEAM 1994 M19-29     24  
2. Milan Kučera Polička   1983 M30-39     35  
3. Martin Vodehnal Litomyšl PRESTIGE CYCLING TEAM 1980 M30-39     38  
4. Martin Blaho Libchavy PRESTIGE CYCLING TEAM 1999 M19-29     19  
5. Martin Ondráček Vysoké Mýto PRO MUSIC PROLOG BIKE 1973 M40-49     45  
6. Jiří Blaho Libchavy PRESTIGE CYCLING TEAM 1996 M19-29     22  
7. Marek Volík Jeseník Force GO! Jeseník 2000 MJ     18  
8. Aleš Sirový Třebovice Bike club Svitavy 1970 M40-49     48  
9. Tomáš Lněnička Lubná   1998 M19-29     20  
10. Miroslav Dejdar Třebovice   1972 M40-49     46  
11. Václav Srnský Polička F-bike klub Sádek 1973 M40-49     45  
12. Jiří Dittrich Polička F-bike klub Sádek 1984 M30-39     34  
13. Petr Trávníček Kamenec F-bike klub Sádek 1980 M30-39     38  
14. Radek Novotný Osík OCK Osík 1970 M40-49     48  
15. Jakub Šimek Horní Jelení   2001 MJ     17  
16. Petr Jeřábek Osík OCK Osík 1967 M50+     51  
17. Radim Matějka Vysoké Mýto Cyklo Bnedl 1997 M19-29     21  
18. Jan Trávníček Polička Kamenec 1979 M30-39     39  
19. Jiří Bureš Polička F-bike klub Sádek 1966 M50+     52  
20. Martin Michálek Vyškov SK Alpaka Vyškov 1978 M40-49     40  
21. Martin Krištof Brno AQE Speck Team 1976 M40-49     42  
22. Adam Machálek Chornice   2002 MJ     16  
23. Tereza Schmidtová   1991 Ž19-39     27  
24. Daniel Pinkas Litětiny Cyklo-ski klub Polička 2001 MJ     17  
25. Petr Kupský Dolní Rožínka   1982 M30-39     36  
26. Dagmar Přibylová Bystřec Eleven Mercedes-Benz Mitas 1971 Ž40+     47  
27. Michal Kubišta Dlouhá Třebová Šmídl Bike team 1990 M19-29     28  
28. František Groulík Polička SK Prima Polička 1980 M30-39     38  
29. Radim Klusák Dalečín Cyklo-ski klub Polička 2000 MJ     18  
30. Robert Šlor Pardubice   1983 M30-39     35  
31. Petr Mihulka Polička F-bike klub Sádek 1981 M30-39     37  
32. Iveta Zedníková Svitavy SKI BIKE CENTRUM CZ 1987 Ž19-39     31  
33. Martin Lidmila Polička Cyklo-ski klub Polička 1998 M19-29     20  
34. David Křivohlávek Lanškroun   1989 M19-29     29  
35. Lukáš Kopecký Brandýs nad Orlicí PRESTIGE CYCLING TEAM 1978 M40-49     40  
36. Rostislav Klusák Dalečín Cyklo-ski klub Polička 1976 M40-49     42  
37. Michal Široký Česká Třebová PRESTIGE CYCLING TEAM 1979 M30-39     39  
38. Jana Čupová Brno NOVATOP GHOST 1990 Ž19-39     28  
39. Stanislav Novák Svitavy Bike club Svitavy 1949 M50+     69