"OKOLO SEDLIŠŤ" SEDLIŠTĚ U JIMRAMOVA - 22.9.2018          
     
1. Michal Vejda Rybník PRESTIGE CYCLING TEAM 1994 M19-29     24  
2. Milan Kučera Polička   1983 M30-39     35  
3. Martin Vodehnal Litomyšl PRESTIGE CYCLING TEAM 1980 M30-39     38  
4. Martin Blaho Libchavy PRESTIGE CYCLING TEAM 1999 M19-29     19  
5. Martin Ondráček Vysoké Mýto PRO MUSIC PROLOG BIKE 1973 M40-49     45  
6. Jiří Blaho Libchavy PRESTIGE CYCLING TEAM 1996 M19-29     22  
7. Marek Volík Jeseník Force GO! Jeseník 2000 MJ     18  
8. Aleš Sirový Třebovice Bike club Svitavy 1970 M40-49     48  
9. Tomáš Lněnička Lubná   1998 M19-29     20  
10. Miroslav Dejdar Třebovice   1972 M40-49     46  
11. Václav Srnský Polička F-bike klub Sádek 1973 M40-49     45  
12. Jiří Dittrich Polička F-bike klub Sádek 1984 M30-39     34  
13. Petr Trávníček Kamenec F-bike klub Sádek 1980 M30-39     38  
14. Radim Matějka Vysoké Mýto Cyklo Bendl 1997 M19-29     21  
15. Jan Trávníček Polička Kamenec 1979 M30-39     39  
16. Jiří Bureš Polička F-bike klub Sádek 1966 M50+     52  
17. Pavel Dvořák Nové Město na Moravě CK Mexico 1961 M50+     57  
18. Tereza Schmidtová   1991 Ž19-39     27  
19. Daniel Pinkas Litětiny CYKLO-SKI klub Polička 2001 MJ     17  
20. Adam Machálek Chornice   2002 MJ     16  
21. Petr Kupský Dolní Rožínka   1982 M30-39     36  
22. Dagmar Přibylová Bystřec Eleven Mercedes-Benz Mitas 1971 Ž40+     47  
23. Karel Srnský Nové Město na Moravě CYKLO-SKI klub Polička 1975 M40-49     43  
24. František Groulík Polička SK Prima Polička 1980 M30-39     38  
25. Radim Klusák Dalečín CYKLO-SKI klub Polička 2000 MJ     18  
26. Jiří Hora Brno REGA team 1975 M40-49     43  
27. Michal Hyneček   Aspire SCM 1987 M30-39     31  
28. Martin Lidmila Polička CYKLO-SKI klub Polička 1998 M19-29     20  
29. Lukáš Kopecký Brandýs nad Orlicí PRESTIGE CYCLING TEAM 1978 M40-49     40  
30. Jana Čupová Brno NOVATOP GHOST 1990 Ž19-39     28  
31. Petr Janda Vřesina DK Bikeshop Racing Team 1968 M50+     50  
32. Pavel Smolík Dalečín   1989 M19-29     29  
33. Tomáš Hawerland Borovnice SDH Borovnice 1965 M50+     53  
34. Radek Novotný Osík OCK Osík 1970 M40-49     48  
35. Daniel Pružina Dolní Rožínka   1981 M30-39     37  
36. Mirek Libra   NOVATOP Lapierre 1989 M19-29     29  
37. Libor Hruška Brno   1966 M50+     52  
38. Rostislav Klusák Dalečín CYKLO-SKI klub Polička 1976 M40-49     42  
39. Jiří Havran Litomyšl Havrani 1982 M30-39     36  
40. Richard Sláma Brno PBV MTB Team Brno 1962 M50+     56  
41. Milan Velecký Bílovice nad Svitavou Dream Theater 1974 M40-49     44  
42. Jiří Fliedr Litomyšl F-bike klub Sádek 1980 M30-39     38  
43. Jiří Boštík Sádek F-bike klub Sádek 1961 M50+     57  
44. Iveta Zedníková Svitavy SKI BIKE CENTRUM.CZ 1987 Ž19-39     31  
45. Jiří Munzar Dalečín Cykloklub Dalečín 1975 M40-49     43  
46. Jiří Frkal Brno   1970 M40-49     48  
47. Jiří Kvapil Dětřichov u Moravské Třebové CK Slovan Moravská Třebová 1985 M30-39     33  
48. Jan Karásek Sedliště   1974 M40-49     44  
49. Ondřej Kaplan Vysoká u Holic SDH Vysoká u Holic 1974 M40-49     44  
50. Petr Štěpánek Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 1967 M50+     51  
51. Pavel Oliva Dalečín Cykloklub Dalečín 1998 M19-29     20